0 / 6 Yaş Kayıtlarımız Başlamıştır.
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
Hakkımızda

 

  

SERVİSİMİZ MEVCUTTUR.

FİYATLARIMIZ UYGUNDUR.

BİZİMLE TANIŞMADAN KARAR VERMEYİNİZ.

 

0-2  Yaş Kreş
2-6  Yaş Okul Öncesi
6-12 Yaş Etüt Eğitim ve Öğretim Programı kapsamında

Yarım Gün ve Tam Gün hizmet vermekteyiz..

 

  

  

Egekent 4 Ayrancılarda bulunan okulumuz, ÖZEL MEDİFEMA HASTANESİ arkasında bahçeli müstakil bir binada hizmet vermektedir. Eğitim kurumları arasında öncü konumunda bölgenin ilk ve tek KREŞ GÜNDÜZ BAKIMEVİ ve ÇOCUK KULÜBÜDÜR. Okulumuz öncelikle sevginin, güven duygusunun arttırılmasını sağlayarak çocuklara ilk okul yaşantılarında OKUL SEVGİSİ yaşatmayı amaçlamaktadır. AVUTMUYORUZ EĞİTİYORUZ paralosı ile eğitim faaliyetlerinde; çocukların yaş özelliklerini ve bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak, uygun şartları hazırlar. Her yaş grubuna özel aydınlık sınıflarımız dış cepheye bakmakta ve güneş almaktadır.  Her sınıf ilgi köşelerine göre düzenlenmiştir.  

 

Okulumuzda resmi ve idari tatiller dışında 12 ay faaliyetlerimiz devam etmektedir.

GÜVENİLİR ANAOKULU KREŞ YUVA FİKİRTEPE FENERYOLU KADIKÖY UYGUN

 EĞİTİME BAŞLARKEN...

   

İlkler... İlk dokunuşlar, ilk gülümsemeler, ilk adımlar, ilk sözcükler ne kadar önemli değil mi hayatımızda? İlk sevgiler, ilk hoşgörüler, ilk cezalar ne kadar da önemli insan hayatının ilerisinde. İlk resimler, ilk şarkılar, ilk arkadaşlıklar, ilk evden, anneden uzaklaşırken ne kadar da önemli onun için. Her şey ne kadar yabancı, ne kadar bilinmedik. Şimdi ilk defa başka ellere tutunup yürüyecek hiç tanımadığı biriyle, bu onun için o kadar önemli ki... 

 

 İLKOKULU - İLK ÖĞRETMENİ

   

Objektifliğimizi koruyabilmek için UNICEF in tüm dünya çocuklarına önerdiği High Scope (planlayarak, yaşayarak öğrenme) yöntemiyle çalışan okulumuz, aileyle birlikte şeffaf, bilimsel, doğal, global değerler üstünde bir çizgide hizmet vermektedir. Sorumlu ve ilgili ailenin eğitimin tamamlanmasında önemli bir yer tuttuğu gerçeğinden hareketle etkin aile diyaloğu ve aile bilgilendirmesiyle eğitim sistemimizi daha güvenli ve şeffaf hale getiriyoruz. Nedenler ve sonuçların sorumluluğunu paylaşan bir program izliyoruz. 

Her şeyin sevgi, şefkat ve saygıyla mutluluk için yapılması gerektiğini hiç unutmadan... Katılımcı aile modelini kurum olarak çoklu zeka, bilinç altı öğrenme, taklit öğrenme, sosyal öğrenme modelleriyle destekliyoruz.

 


Sevgilerle...
ÖZEL MELEK EĞİTİM KURUMLARI 

 

 

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam83
Toplam Ziyaret62361
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 32° 21°
Saat