0 / 6 Yaş Kayıtlarımız Başlamıştır.
Bu Alana Reklam Verebilirsiniz
İŞLEYİŞ BİLGİLERİ

    

2016 – 2017 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI
          
İŞLEYİŞ BİLGİLERİ

 

OKUL SAATLERİMİZ  

      Okulumuz Saat       : 07 : 30 - 18 : 30
      saatleri arasında faaliyet gösterir.

Okul Giriş ve Çıkış saatlerimiz aşağıda listelenmiştir. İşleyişin aksamaması ve çocuğunuzun  da program gerisin de kalmaması açısından kayıtlı olduğunuz ve anlaştığımız saatlere mümkün olduğunca bağlı kalmanızı rica ederiz.

Sabah Grubu : Saat 07 : 30 – 12 : 30  Meyve Saati        : 11 : 00

Öğle Grubu    : Saat 12 : 30 – 18 : 30  İkindi Kahvaltısı : 16 : 00


2016– 2017 Eğitim – Öğretim Dönemi için

ÖZEL MELEK EĞİTİM KURUMLARI
(KREŞ ve GÜNDÜZ BAKIM EVİ) nin

GÜNDÜZ BAKIM EVİ

( 3 / 6 YAŞ ARASI )

Belirlemiş olduğu Fiyatlar Şöyledir :

Sabah Yarım Gün

                   ( Kahvaltı + Öğle Yemeği )                 

 Dahil Fiyatımız     : 700 TL

Öğlen Yarım Gün

       ( Öğle Yemeği + İkindi Kahvaltısı )     

Dahil Fiyatımız      : 700 TL

Tam Gün

( Kahvaltı + Öğle Yemeği + İkindi Kahvaltısı )

Dahil Fiyatımız      : 800 TL

Günlük Yarım Gün Ücreti  

( Servis Yok )     : 45 TL

Günlük Tam Gün

( Servis Yok )    : 65 TL


Cumartesi Günü Yarım Gün

( Servis Yok ) : 550 TL / AYLIK
Sabah 07:30 / 14:00 Saatleri Arasında
( Sadece Kayıtlı Öğrenciler )

********************************************************

KREŞ BÖLÜMÜ FİYATLARIMIZ
0 / 2 YAŞ

Sabah Yarım Gün 

               ( Kahvaltı + Öğle Yemeği )                

Dahil Fiyatımız     : 750 TL

Öğlen Yarım Gün
( Öğle Yemeği + İkindi Kahvaltısı )     

Dahil Fiyatımız      : 750 TL

Tam Gün

( Kahvaltı + Öğle Yemeği + İkindi Kahvaltısı )

Dahil Fiyatımız      : 1.000 TL

KREŞ BÖLÜMÜMÜZDE SERVİS HİZMETİMİZ YOKTUR.

Cumartesi Günü Yarım Gün
( Servis Yok ) : 650 TL / AYLIK
Sabah 07:30 / 14:00 Saatleri Arasında
( Sadece Kayıtlı Öğrenciler )SERVİS ÜCRET FİYATLARI :

Egekent 4 - Ayrancılar içi Servis Ücreti : 120

Bahçelievler - Üçpınarlar : 150 TL

Toki Konutları                   :150 TL

Pancar                           : 250 TL

 Yazıbaşı                        : 250 TL


YUKARIDA BELİRTİLEN ÜCRETLER
1 EYLÜL 2018 - 1 EYLÜL 2019
TARİHLERİ ARASINDA GEÇERLİDİR.

( Servis hizmetimizi kullanan velilerimiz ÖĞRENCİNİN TESLİM ALINIP VERİLECEĞİ SAATLERE DİKKAT ETMELİ , DİĞER SERVİS BEKLEYEN ÖĞRENCİLERİ MAĞDUR ETMEMELİDİR. )

TOKİ
PANCAR - EGEKENT 4
ÜÇPINAR - YEŞİLKÖY -YAZIBAŞI ve
AYRANCILAR ' a
SERVİSİMİZ VARDIR.

TATİLLER :

Resmi Tatiller ve Dini Bayramlarda kapalıyız. Hava muhalefeti nedeni ile devlet okulları kapalı olduğun da bizde kapalıyız.Sömestr tatilinde ve yaz tatilinde açığız.

ÖDEMELER :( Çocuğunuzun Eğitimi Paha Biçilmezdir. )

Ödemeler aylıktır ve dönemizin başında Peşin olarak alınır. Gelemediğiniz günlerinde ücreti alınır. Çünkü yaptırdığınız kayıt ve ödeme  ile bir kontenjan satın almış olursunuz. Eğer ayrılmaya veya uzun bir süre gelmemeye karar verdiyseniz 1 AY öncesinden haber vermeniz gerekmektedir. Tekrar başlamak istediğinizde ise kontenjan garantimiz yoktur. Size daha iyi hizmet verebilmemiz için ödemelerinizi zamanında yapmanızı rica ederiz. Ödemeler tatil,bayram vb. gibi günlere denk geldiğinde ödemeler bir gün öncesinden ödenir.

Kayıt esnasında alınan Kırtasiye + Temizlik + Kitap Paraları dahil olmak üzere alınan ücretlerin PARA İADESİ KESİNLİKLE YAPILMAMAKTADIR.

ÖĞRENCİNİN OKUL EĞİTİM ARAÇ VE GEREÇLERİNE, OKUL DEMİRBAŞLARINA VERDİĞİ ZARARLAR VELİ TARAFINDAN KARŞILANACAKTIR.VELİ VERİLEN ZARARLARI KARŞILAMAYI KABUL VE TAAHHÜT EDER.

HASTALIK VE İLAÇ KULLANIMI :

Çocuklarınızın hasta olduklarında evde kalıp dinlenmeleri hem kendi sağlık yaşantıları hem de arkadaşlarının sağlık yaşantıları açısından uygun olacaktır. Lütfen aşağıdaki durumlarda çocuğunuzu okula getirmeyiniz :

-          Ateşli olma durumlarında

-          İshal ve kusma hallerinde

-          Bulaşıcı hastalıklarda ( Kızamık,kabakulakvs )

 Eğer çocuğunuz okulumuzda ateşlenir, kusar veya başka bir hastalık belirtisi gösterirse velisi telefon ile aranıp bilgi verilerek çocuğunuzun alınması rica edilecek ; acil bir durum söz konusunda veliye bilgi verilerek velinin gelmesi beklenmeden okulumuza en yakın sağlık kuruluşuna  ilk müdahalesi yapılmak üzere götürülecektir.

 

Eğer çocuğunuzun antibiyotik tedavisi görmeye başladıysa ilk 24 saat boyunca bulaşıcı olmaya devam eder, bu nedenle bu süreç geçinceye kadar okula gönderilmemelidir. Devam dozlarını okul da verilmesini istiyorsanız ilacın adını hangi saate verileceğini ve kime verileceğini bildiren ilaç uygulama izin formumuzu doldurmanızı rica ederiz. Ayrıca ilacın reçetesiyle birlikte, orijinal kutusunda ölçeği ile beraber verilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilacı verilmeyecektir.

GİYSİLER :

-          Okulumuza gelirken çocukların giysileri kendileri için fiziksel ve duygusal zorluk oluşturmamalıdır. ( Çok sayıda düğme , bağcık vb. )

-          Sakın üstünü kirletme uyarısı almayacak kadar rahat, kendini şık ve iyi hissedecek kadar özenli olmalıdır.

-          Terleme ve küçük kazalara karşı ( altına kaçırma, su, süt, yemek dökme vb. ) mutlaka okulumuzda yedek giysileri bulunmalı ve kullanıldığında yerine yenisi gönderilmelidir.

-          Kaybolma veya karışma olasılıklarına karşı giysileri etiketlemek veya isimlendirmek çözüm olabilir.

-          Çocuklarda kolye, küpe, yüzük gibi takılarla okula gönderilmemelidir. Bu tarz takılar hem kazalara mahal verdiğinden hem de kaybolduğunda maddi ve manevi üzüntü yaratacak olmasından dolayı sakıncalıdır.

-          Ayakkabıların ayaklarını sıkmayacak rahatlıkta ayaklarından çıkmayacak büyüklükte olmalıdır. Ayrıca iç mekan için uygun altı yumuşak olmalıdır.             ( Arkadaşının eline veya ayağına basması halinde daha az zarar verecektir. )

DİSİPLİN ANLAYIŞIMIZ :

Anaokulumuz da bulunan öğretmenlerimiz , yardımcı anneler ve stajyerlerimiz okulumuzun iç disiplini için çalışırlar. Bunun için kurallarımız açıklanır uyulmaz ise neler olacağı anlatılır. Kesinlikle KORKUTMA, AŞAĞILAMA, FİZİKSEL CEZA, SUÇLAMA, ETİKETLEMEK, KÜÇÜK DÜŞÜRMEK gibi iletişimi engelleyen metotlar uygulanmaz.

GEZİLER :

Çocuğunuz yapılan gezilere katılmak zorunda değildir. Ancak geziye katılmayacak ise ; gezinin yapıldığı gün okula getirilmemesi gerekmektedir.

OKUL-VELİ İLETİŞİMİ:

Okul-Veli iletişimi ve işbirliği çocuğunuzun çıkarlarını korumak adına çok önem verdiğimiz bir konudur. Sizin ve bizim çocuğunuzun iyiliği için bir takım gibi çalışıyor olmamız gerekir. Bir şeyler yolunda gitmediğinde birbirini suçlayan taraflar olmak yerine beraberce çalışan bir takım olabilirsek çocuğunuzda güvende ve bölünmemiş hissedecektir. Bu nedenle ima etme yerine beklenti ve kaygılarınızı açıkça dile getirin ki çözüm üretebilelim. Lütfen yargısız infaz yerine, sorun açıklayalım.

ŞEFFAF POLİTİKA :

Kapımız her zaman tüm velilerimize açıktır. Mutfağımızdan tuvaletlerimize kadar istediğiniz an istediğiniz kadar gelip gözlemleyebilirsiniz. Uzmanlarımıza müdahale etmediğiniz ve sınıf düzenini bozmadığınız sürece gözlem yapabilirsiniz.

OYUNCAK :

Öğretmenimiz tarafından istenmedikçe okula oyuncak getirilmemesi rica olunur.                         

   Saygılarımızla…                                                                                                                                                                                 Özel MELEK KREŞ GÜNDÜZ BAKIM EVİZiyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret65403
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 23° 16°
Saat